KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12376600
nr 1237 6600
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. "Djäkneporten". Signerad, numrerad 36/60. Motivet: ca 22x21 cm
Utrop:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:43:51
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson